Ogłoszenia

Zaproszenie na wykład „Balansowanie między prawami podstawowymi w prawie europejskim i krajowym”

Szanowni Państwo,

W imieniu Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego mam przyjemność zaprosić Państwa na wykład pt. „Balansowanie między prawami podstawowymi w prawie europejskim i krajowym”, który odbędzie się w dniu 14 marca o godzinie 10:00 na platformie Microsoft Teams.

Wykład prowadzony przez Panią doc. dr Milašiūtė Vygantė z Wydziału Prawa Uniwersytetu Wileńskiego, skupi się na złożonych relacjach między różnymi prawami podstawowymi oraz na ich równoważeniu w kontekście prawnym, zarówno na poziomie europejskim jak i krajowym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką praw podstawowych oraz ich znaczenia w kontekście prawnym do udziału w tym wydarzeniu. Jest to doskonała okazja do poszerzenia horyzontów, wiedzy oraz zgłębienia istotnych aspektów prawa.

Link do rejestracji: https://teams.microsoft.com/registration/1i2Jr2NFVUScBaOYpD8jYg,vnfqoB2QWUeza6gQSfjk1Q,4R3WSp4FxkOt0IpHPyciNg,p_obk9VrNUSgUw57v9kJEw,0qwbHhEmf0amu8AhrV4DgQ,NFC66VgsBkuQjrR1BICtjA?mode=read&tenantId=af892dd6-4563-4455-9c05-a398a43f2362