Dla radców Strona główna

Zabawa Mikołajkowa dla dzieci (i dorosłych)

Już po raz kolejny 15 stycznia 2017 r. dzieci i wnuki radców prawnych naszej Izby mogły bawić się na imprezie karnawałowo – mikołajkowej w Centrum Tańca „ERANOVA” w Olsztynie.

W spotkaniu uczestniczyło ok. 90 dzieci i ponad 100 „opiekunów”. Było tłoczno, wesoło, gwarno.

Podczas zabawy nie zabrakło konkursów, wspólnych malowanek, tańców , gier i zabaw prowadzonych przez animatorów ze Szkoły Tańca Wasilewski – Felska w Olsztynie. Było : malowanie twarzy i rąk, bajki w „kąciku filmowca”, klocki w „kąciku malucha”, wizyta bałwanka Olafa, fotobudka i konsola x-box, Organizatorzy zapewnili również dzieciom jak i dorosłym poczęstunek.

Tradycyjnie na koniec zabawy, dotarł do dzieci zapracowany powożeniem reniferami Mikołaj (w końcu mamy zimę ze śniegiem), który rozdał słodkie paczki i następnie pozował z dziećmi ( i Panią Dziekan) do zdjęć.

Nasi Milusińscy bawili się świetnie, a i rodzice jak i dziadkowie mogli miło spędzić czas przy kawie, herbacie , na wspólnych rozmowach o sprawach niekoniecznie zawodowych.

Kolejna zabawa z Mikołajem już za rok, na którą już dziś serdecznie zapraszamy.

Ps. Osoby, które z różnych względów nie mogły zobaczyć przyjazdu Mikołaja zamówiły paczki, mogą odebrać je w siedzibie OIRP do końca stycznia 2017r.

Michał Korwek

Wicedziekan OIRP Olsztyn