Klub Seniora Strona główna

Warsztaty z obsługi Portalu Rejestrów Sądowych oraz Portalu Informacyjnego dla seniorów-UWAGA!!! ZMIANA MIEJSCA SZKOLENIA

Drodzy Radcy Prawni Seniorzy,

docierają do nas informacje, iż obsługa Portalu Rejestrów Sądowych (PRS) oraz Portalu Informacyjnego (PI) sprawia wielu z Was kłopoty.

Tym samym chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na warsztaty z obsługi Portalu Rejestrów Sądowych oraz Portalu Informacyjnego, które odbędą się w dniu 27 września 2022 roku w godzinach 13:00-16:00 w sali szkoleniowej przy ulicy Kopernika 10.

Chęć uczestnictwa w warsztatach prosimy zgłaszać na adres mailowy biura Izby biuro@oirp.olsztyn.pl bądź telefonicznie pod numerem 89 527 98 63.

Tych z Was, którzy posiadają własne laptopy prosimy o zabranie ich na spotkanie. Będziemy ćwiczyć!

Gwarantujemy, że korzystanie z portali stanie się dużo łatwiejsze 😊!

Zajęcia poprowadzą: r.pr. Liliana Chmiel-Nowacka i r.pr. Aleksander Stusio.

Zapraszamy!