Strona główna Szkolenia Szkolenia KIRP

Szkolenie stacjonarne w Kołobrzegu w dn. 19-22 maja 2022 r.

Szanowni Państwo

Krajowa Izba Radców Prawnych we współpracy Fundacją Radców Prawnych „Subsidio Venire” zapraszają radców prawnych na szkolenie, w ramach którego poruszone zostaną następujące tematy: apelacja – budowa pisma procesowego, w tym formułowanie zarzutów i wniosków, kara umowna w praktyce orzeczniczej sądów oraz uzależnienie od doskonałości – o pułapkach rozwiązywania problemów przez działanie. Wykładowcy to sędzia Łukasz Zamojski i prof. nadzw. dr hab. Anita Frankowiak. Szkolenie adresowane jest tylko do radców prawnych, obejmuje 20 godzin szkoleniowych i daje 40 punktów liczonych do obowiązku doskonalenia zawodowego.

Szkolenie odbędzie w dniach 19-22 maja 2022 r. w Centrum Zdrowia i Wypoczynku Ikar Plaza w Kołobrzegu (ul. Wschodnia 35).

Udział w szkoleniu wymaga wcześniejszego zgłoszenia na stronie: https://bit.ly/3OAphhR. Zgłoszenie uznane jest za skuteczne, jeśli zostanie złożone w formie elektronicznej na obowiązującym formularzu karty zgłoszeniowej oraz załączona zostanie do niego kopia przelewu o wymaganym tytule wpłaty.

Wymagany tytuł wpłaty: Kołobrzeg 19-22.05.2022 Imię Nazwisko uczestnika. Wpłaty na konto Fundacji Radców Prawnych „Subsidio Venire” w BGŻ BNP Paribas 20 1750 0012 0000 0000 3860 3027.

Osoby zainteresowane zakwaterowaniem w pokoju dwuosobowym z innym uczestnikiem, proszone są o umieszczenie tej informacji zakładce „UWAGI”. Nie istnieje możliwość zarezerwowania pokoi jednoosobowych za pośrednictwem KIRP, dlatego osoby wyrażające zainteresowanie noclegiem w pokoju jednoosobowym prosimy o kontakt wyłącznie z hotelem.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 1060 zł i obejmuje szkolenie, zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych oraz wyżywienie od kolacji 19 maja do śniadania 22 maja.

Faktura zostanie wystawiona przez Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” z siedzibą przy Al. Ujazdowskich 18 lok. 4, 00-478 Warszawa.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.