Dla aplikantów

Szkolenie dla aplikantów nt. „Dużej  nowelizacji k.p.c. – najważniejsze zmiany wynikające z ustawy z dnia 13.06.2019 r. o zmianie ustawy Kodeks postępowania cywilnego”

Drodzy Aplikanci!

Wychodząc naprzeciw prośbie Waszych Starostów  o przeprowadzenie dla Państwa szkolenia nt. „Dużej  nowelizacji k.p.c. – najważniejsze zmiany wynikające z ustawy z dnia 13.06.2019 r. o zmianie ustawy Kodeks postępowania cywilnego” zapraszamy Aplikantów OIRP w Olsztynie wszystkich roczników na dodatkowe szkolenie nieprzewidziane programem szkolenia na aplikacji, w wymiarze 6 godzin lekcyjnych. Szkolenie poprowadzi SSO Agnieszka Żegarska.

Miejsce szkolenia: Hotel Park. Ul. Warszawska 119 w Olsztynie.

Rozpoczęcie: 21.12.2019 r. godz. 9,00 – zakończenie ok. godz. 14.00

W trakcie szkolenia przewidziana jest jedna przerwa kawowa ok. godz.  11,15.

Zapisy na szkolenie nie będą prowadzone.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty dedykowanej wyłącznie dla Państwa.

Dziekan

Katarzyna Skrodzka-Sadowska