Strona główna Szkolenia Szkolenia OIRP

W dniu 19 października 2019 roku w pięknej jesiennie Opinogórze odbyło się szkolenie rejonowe dla radców prawnych z rejonów Ostrołęki i Ciechanowa. Tematem szkolenia były najnowsze zmiany w procedurze cywilnej, a szkolenie poprowadził SSO w Olsztynie Pan Jacek Barczewski.

Szkolenie z tak ważnych dla radców zmian w kpc cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, przybyło na nie 80 osób, w tym także czteroosobowa grupa przedstawicielek Rady z Olsztyna pod przewodnictwem Pani Dziekan.

Po wykładach była okazja do wspólnych rozmów przy obiedzie jak również spacerów w pełnym słońcu po pięknym kompleksie posiadłości rodziny Krasińskich.

Dziękujemy Wicedziekanom – Mirosławowi Tetkowskiemu za organizację szkolenia w tak urokliwym miejscu, a Witoldowi Lewandowskiemu za zorganizowanie grupy uczestników z Ostrołęki, choć jak mogę się domyślać nikogo specjalnie nie trzeba było namawiać na udział w szkoleniu.

Droga powrotna do Olsztyna wiodła przez Płońsk – przed Świętem Wszystkich Świętych odwiedziliśmy grób naszego kolegi Wicedziekana Lecha Ciarkowskiego. Dołączył do nas Wiceprezes Michał Korwek w drodze służbowej z Rzeszowa.

Kolejne szkolenie rejonowe już wiosną. Tymczasem do zobaczenia na sympozjum w Rynie.

Dziekan

Katarzyna Skrodzka-Sadowska

Zdjęcia: Relacja ze szkolenia rejonowego dla radców prawnych z rejonów Ostrołęki i Ciechanowa