Strona główna Szkolenia Szkolenia OIRP

Nowy termin szkolenia on-line pt. „Roszczenia z tzw. kredytów frankowych – przegląd judykatury”

Uprzejmie informujemy, że szkolenie on-line pt. „Roszczenia z tzw. kredytów frankowych – przegląd judykatury”, które poprowadzi SSA w Gdańsku Teresa Karczyńska-Szumilas odbędzie się w sobotę 24 kwietnia 2021 r. w godz. 9.00-13.00.

Lista osób zapisanych na szkolenie pozostaje aktualna – nie ma konieczności ponownej rejestracji.

Osoby, które były zapisane na szkolenie otrzymają przed szkoleniem nowy link umożliwiający udział w szkoleniu (w piątek 23 kwietnia 2021 r.).

Osoby, które nie zarejestrowały swojego udziału w szkoleniu, a chcą w nim uczestniczyć,  mogą jeszcze dokonać zgłoszenia w Biurze OIRP w Olsztynie pod adresem biuro@oirp.olsztyn.pl do dnia 22 kwietnia 2021 r. do godz. 12.00.

Dziekan

Katarzyna Skrodzka-Sadowska