Dla aplikantów Strona główna

Kurs Legal English dla aplikantów radcowskich oraz radców prawnych

Krajowa Izba Radców Prawnych zachęca radców prawnych oraz aplikantów radcowskich ze wszystkich Okręgowych Izb Radców Prawnych do odsłuchania kursu z prawniczego języka angielskiego – Legal English.

Oferujemy specjalistyczne lekcje prowadzone przez wybitnego eksperta – dr Stephena Terrett’a, a sam kurs poza doskonaleniem lingwistycznym koncentruje się na tematyce angielskiego prawa umów.

Zajęcia zostały przeprowadzone w oparciu o materiały autorskie przygotowane przez lektora prowadzącego.

Kurs dostępny jest na platformie szkoleniowej e-kirp.pl w sekcji „Kursy językowe” do końca 2023 r., a każda z lekcji trwa około 90 min.

Na platformie szkoleniowej dostępne są poniższe tematy:

1. Lesson 1 Contract formation: part 1
  2. Lesson 2 Contract formation: part 2
  3. Lesson 3 The doctrine of Consideration
  4. Lesson 4 Express/implied contents of a contract
  5. Lesson 5 Misrepresent
  6. Lesson 6 Duress and undue influence
  7. Lesson 7 Frustration
  8. Lesson 8 Limiting/excluding liability
  9. Lesson 9 Breach of contract and remedies: part 1
  10. Lesson 10 Breach of contract and remedies: part 2

Przygotowany przez dr Stephena Terrett’a kurs gwarantuje najwyższą jakość prowadzonych wykładów i możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy z prawniczej terminologii.