Oferty pracy Praca

Kancelaria Radców Prawnych Violetta Łojewska, Katarzyna Cegiełka-Gajdamowicz i Partnerzy z siedzibą w Olsztynie zatrudni lub podejmie współpracę z aplikantem radcowskim I, II, III roku lub studentem V roku studiów prawniczych na stanowisko asystenta radcy prawnego/aplikanta. Mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii.

Do zadań na ww. stanowisku będzie należało wsparcie radców prawnych lub samodzielne wykonywanie czynności w zakresie bieżącej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, w tym przygotowywanie i opiniowanie umów, przygotowywanie opinii prawnych, a także sporządzanie pism w postępowaniach sądowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV do dnia 28 lutego 2021 r. roku na adres e-mail: katarzyna.cegielka@kancelaria-lcg.pl

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Zachęcamy do zapoznania się z profilem działalności naszej Kancelarii na stronie: www.kancelaria-lcg.pl.