Strona główna Szkolenia Szkolenia OIRP

Informacja dla uczestników szkolenia w Rynie

Uprzejmie informujemy, że podczas uroczystej kolacji w Rynie dla uczestników przygotowane będą okrągłe stoły 10 osobowe. Jeśli chcieliby Państwo siedzieć z wybranym towarzystwem przy jednym stole, prosimy o zgłoszenie całej grupy 10 osobowej do jednego stołu.

Dla usprawnienia organizacji zapisów prosimy, aby grupę (z podaniem nazwisk) zgłosiła jedna osoba.

Zgłoszenia przyjmujemy do wtorku 12 listopada 2019 r. wyłącznie na adres mailowy: biuro@oirp.olsztyn.pl

Jeśli w podanym terminie nie dokonają Państwo zgłoszenia rezerwacji stołu dla konkretnej grupy 10 osobowej, zajmowanie miejsc będzie odbywało się dowolnie, przy stołach nie zarezerwowanych.

Ze względu na rekordowo dużą liczbę uczestników szkolenia nie przewidujemy możliwości innej organizacji stołów niż 10 osobowe.

Dziekan

Katarzyna Skrodzka-Sadowska