Oferty pracy Praca

Pilnie zatrudni

WYKŁADOWCÓW

do przeprowadzenia zajęć

Miejsce świadczenia usługi: Wyższa Szkoła Prawa i Administracji Rzeszowska Szkoła Wyższa

z siedzibą w Rzeszowie, ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów

Termin realizacji usługi: semestr letni w roku akademickim 2021

zajęcia będą prowadzone w okresie od marca 2021 do września 2021 roku w godzinach 9.00 – 19.00.

Zakres usług:

1. Prowadzenie zajęć w ramach przedmiotu „Bezpieczeństwo komunikacyjne” dla studentów i studentek III roku studiów stacjonarnych, kształcących się na studiach I stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne (Wykłady)
  2. Prowadzenie zajęć w ramach przedmiotu „Bezpieczeństwo komunikacyjne” dla studentów i studentek III roku studiów stacjonarnych, kształcących się na studiach I stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne (Ćwiczenia)

III.                Prowadzenie zajęć w ramach przedmiotu „Patologie społeczne” dla studentów i studentek III roku studiów stacjonarnych, kształcących się na studiach I stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne (Konwersatorium)

1. Prowadzenie zajęć w ramach przedmiotu „Bezpieczeństwo w miejscach publicznych” dla studentów i studentek III roku studiów stacjonarnych, kształcących się na studiach I stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne (Wykład)
  2. Prowadzenie zajęć w ramach przedmiotu „Bezpieczeństwo w miejscach publicznych” dla studentów i studentek III roku studiów stacjonarnych, kształcących się na studiach I stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne (Ćwiczenia)
  3. Prowadzenie zajęć w ramach przedmiotu „Klinika bezpieczeństwa wewnętrznego – cz. 1 Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” dla studentów i studentek III roku studiów stacjonarnych, kształcących się na studiach I stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne (Warsztaty),

VII.             Prowadzenie zajęć w ramach przedmiotu „Klinika bezpieczeństwa wewnętrznego – część 2. Ochrona informacji a narzędzia inwigilacji w Internecie” dla studentów i studentek III roku studiów stacjonarnych, kształcących się na studiach I stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne (Warsztaty)

VIII.           Prowadzenie zajęć w ramach przedmiotu „Klinika bezpieczeństwa wewnętrznego – część 3. Symulacja sytuacji kryzysowych” – warsztaty dla studentów i studentek III roku studiów stacjonarnych, kształcących się na studiach I stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne (Warsztaty)

1. Prowadzenie zajęć w ramach przedmiotu „Wyszkolenie specjalne” dla studentów i studentek III roku studiów stacjonarnych, kształcących się na studiach I stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne (Ćwiczenia)
  2. Prowadzenie zajęć w ramach przedmiotu „Pracownia praktyczna blok I. Struktura i zadania terenowej administracji publicznej (rządowej i samorządowej)” dla studentów i studentek III roku studiów stacjonarnych, kształcących się na studiach I stopnia na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne
  3. Prowadzenie zajęć w ramach przedmiotu „Pracownia praktyczna blok I. Struktura i zadania terenowej administracji publicznej (rządowej i samorządowej)” dla studentów i studentek II roku studiów stacjonarnych, kształcących się na studiach II stopnia na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne

XII.              Prowadzenie zajęć w ramach przedmiotu „Pracownia praktyczna blok II. Struktura i zadania Rządowego centrum Bezpieczeństwa” dla studentów i studentek II roku studiów stacjonarnych, kształcących się na studiach II stopnia na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne

XIII.           Prowadzenie zajęć w ramach przedmiotu „Współdziałanie służb ochrony bezpieczeństwa publicznego” dla studentów i studentek II roku studiów stacjonarnych, kształcących się na studiach II stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne (Konwersatorium)

XIV.           Prowadzenie zajęć w ramach przedmiotu „Współdziałanie służb ochrony bezpieczeństwa publicznego” dla studentów i studentek II roku studiów stacjonarnych, kształcących się na studiach II stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne (Warsztaty)

1. Prowadzenie zajęć w ramach przedmiotu „Służby bezpieczeństwa wewnętrznego w wybranych państwach” dla studentów i studentek II roku studiów stacjonarnych, kształcących się na studiach II stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne (Konwersatorium)

XVI.           Prowadzenie zajęć w ramach przedmiotu „Służby bezpieczeństwa wewnętrznego w wybranych państwach” dla studentów i studentek II roku studiów stacjonarnych, kształcących się na studiach II stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne (Warsztaty)

XVII.         Prowadzenie zajęć w ramach przedmiotu „Wiktymologia kryminalna” dla studentów i studentek II roku studiów stacjonarnych, kształcących się na studiach II stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne (Konwersatorium)

XVIII.       Prowadzenie zajęć w ramach przedmiotu „Wiktymologia kryminalna” dla studentów i studentek II roku studiów stacjonarnych, kształcących się na studiach II stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne (Warsztaty)

XIX.           Prowadzenie zajęć w ramach przedmiotu „Nowe techniki kryminalistyczne ” dla studentów i studentek II roku studiów stacjonarnych, kształcących się na studiach II stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne (Warsztaty)

Szczegóły poniżej w załącznikach.

Zainteresowanych współpracą pilnie prosimy o przesłanie aktualnego CV

na adres e mail: gce@gce.krakow.pl lub praca@gce.krakow.pl

Galicyjskie Centrum Edukacji
30 – 091 Kraków, ul. Bronowicka 73