Atrakcyjny lokal niemieszkalny w centrum Olsztyna

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość lokalową niemieszkalną położoną w Olsztynie przy ul. Warmińskiej 14 o łącznej powierzchni 236,7  m2. Budynek został oddany do użytkowania w 2001 roku i jest wybudowany w technologii tradycyjnej. Stan budynku jest dobry. W budynku znajduje się winda, wejścia do budynku wyposażone są w podjazdy dla wózków. Budynek wyposażony jest w instalację elektroenergetyczną, wodociągowo – kanalizacyjną, centralnego ogrzewania i telekomunikacyjną. Teren wokół budynku jest zagospodarowany i zadbany, chodnik i dojście do budynku wyłożone polbrukiem. W sąsiedztwie znajduję się lokale usługowe, przychodnie, sklepy i urzędy.

Nieruchomość położona jest na osiedlu Śródmieście i jest bardzo dobrze skomunikowana. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe na Alei Piłsudskiego i na ul. 1 Maja.

Najbliższe sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa handlowo-usługowa i mieszkalna.

Nieruchomość składa się z trzech aktualnie połączonych lokali:

• nieruchomość lokalowa niemieszkalna nr 6 położona w Olsztynie przy ul. Warmińskiej 14 o powierzchni 77,70 m2. Nieruchomość posiada księgę wieczystą nr OL1O/00090631/2 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Olsztynie, VI Wydział Ksiąg Wieczystych,
  • nieruchomość lokalowa niemieszkalna nr 7 położona w Olsztynie przy ul. Warmińskiej 14 o powierzchni 78,90 m2. Nieruchomość posiada urządzoną księgę wieczystą nr OL1O/00090632/9 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Olsztynie, VI Wydział Ksiąg Wieczystych,
  • nieruchomość lokalowa niemieszkalna nr 8 położona w Olsztynie przy ul. Warmińskiej 14 o powierzchni 80,20 m2. Nieruchomość posiada urządzoną księgę wieczystą nr OL1O/00090633/6 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Olsztynie, VI Wydział Ksiąg Wieczystych.

Lokale niemieszkalne obecnie są ze sobą połączone – możliwe jest przejście pomiędzy lokalami. W skład lokali wchodzą m. in. takie pomieszczenia jak sale wykładowe, biura, pomieszczenia wc, pokój gościnny, łazienka, korytarze i szatnie. Powierzchnia użytkowa lokali wynosi 77,70 m2, 78,90 m2 i 80,20 m2. Łączna powierzchnia lokali wynosi 236,80 m2.

W lokalach na podłodze położona jest terakota. Ściany są otynkowane, pomalowane, w łazienkach na ścianach położone są płytki ceramiczne. Okna wykonane z PCV. Standard wykończenia lokali jest dobry – lokale są zadbane. Lokale nadają się do użytkowania bez konieczności ponoszenia nakładów finansowych.

Lokale wyposażone są w instalację elektroenergetyczną, wodociągową, kanalizacyjną i centralnego ogrzewania z sieci miejskiej.

Lokal własnościowy. Opłaty eksploatacyjne do zarządcy wynoszą ok. 2000 zł (za trzy lokale) i obejmują zaliczki na administrację, eksploatację oraz fundusz remontowy. Ponadto do opłat należy doliczyć opłaty za zużycie wody, prądu, za śmieci oraz koszty ogrzewania (wg zużycia).

Nieruchomość idealna na prowadzenie działalności gospodarczej – kancelarie prawne, gabinety medyczne i kosmetyczne, służba zdrowia.

Przedmiotowa nieruchomość położona jest na obszarze oznaczonym jako obszary koncentracji usług ogólnomiejskich i mieszkalnictwa wielorodzinnego z usługami o wysokiej intensywności. Ponadto przedmiotowa nieruchomość położona jest w strefie pośredniej kontroli konserwatorskiej oznaczonej symbolem „B”.

Na prezentację zapraszamy po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się tel.  89 5279863

Cena sprzedawanego lokalu wynosi 1.790.000,00 zł. (jeden milion siedemset dziewięćdziesiąt tysięcy złotych)