Atrakcyjny lokal usługowy/biurowy w świetnym punkcie Olsztyna na sprzedaż

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Olsztynie zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego wraz z pomieszczeniami piwnicznymi położonego w budynku przy ul. Kopernika 10 w Olsztynie.

Budynek, w którym znajduje się lokal wybudowany został wybudowany w 1930 r. w technologii tradycyjnej murowanej. Jest to budynek dwulokalowy w zabudowie wolnostojącej, jednopiętrowej z poddaszem i podpiwniczeniem. Dach budynku ma charakter wielospadowy i jest kryty dachówką. Budynek podłączany jest do sieci energetycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej oraz telekomunikacyjnej.

Oferowany lokal mieszkalny znajduje się na parterze budynku przy ul. Kopernika 10 w Olsztynie i posiada powierzchnię 202,12 m2, zaś przynależne pomieszczenia piwniczne powierzchnię 99,62 m2. Łączna powierzchnia lokalu wraz z piwnicą wynosi 301,74 m2.

Dodatkowo Okręgowa Izba Radców Prawnych użytkuje także niezagospodarowany strych, który stanowi część wspólną budynku o pow. 69,26 m2 (łączna powierzchnia strychu wynosi 138,52 m2).

Z lokalem tym związany jest udział 1/2 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłączenie do użytku właścicieli lokali (KW Nr OL1O/00036435/2).

Lokal posiada prywatny parking składający się z 4 miejsc parkingowych częściowo zabezpieczonych blokadami.

Powierzchnia użytkowa lokalu składa się: z 8 pokoi, 2 łazienek, hallu i korytarza. Jeden z pokoi wykorzystywany jako sala wykładowa o pow. 77,93 m2. Powierzchnię tą z powodzeniem można podzielić na 4 niezależne pokoje z osobnymi wejściami. Pozostałe 7 pokoi są powierzchniami biurowymi.

Lokal jest wyposażony w okna PCV oraz rolety antywłamaniowe. Wszystkie drzwi w lokalu są drewniane, na podłogach zaś znajduje się parkiet, terakota lub gres w zależności od rodzaju pomieszczenia. Ściany są tynkowane i szpachlowane oraz kryte farbą lub płytkami, natomiast sufity są podwieszane i posiadają oświetlenie punktowe.

Dodatkowo cześć piwnicy o powierzchni 52,23 m2 została wyremontowana i dostosowana do użytku na potrzeby prowadzenia szkoleń. W wyremontowanej części znajduje się toaleta, szatnia, pomieszczenie socjalne oraz sala wykładową. Podłogi w tej części zostały wyłożone płytkami ceramicznymi, zaś ściany są pomalowane farbami emulsyjnymi, w łazience i pomieszczeniu socjalnym ściany obłożone płytkami ceramicznymi. Pozostałe pomieszczenia piwniczne o powierzchni 47,39 m2 są pomieszczeniami gospodarczymi.

Dla lokalu prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Olsztynie VI Wydział Ksiąg Wieczystych księga wieczysta Nr OL1O/00052880/4.

Ze względu na korzystne położenie budynku do lokalu można dojechać zarówno samochodem, autobusem jak i tramwajem. W pobliżu budynku znajduje się sklep spożywczy, poczta, bank, szkoła podstawowa i średnia, lokale usługowe i handlowe, filharmonia, urzędy, tereny zielone – parki oraz siłownie terenowe, place zabaw.

Lokal jest przestronny, posiadający wiele możliwości aranżacji. Można podzielić go na 2 niezależne mieszkania jak i dostosować do prowadzonej działalności gospodarczej. Wejście na teren budynku zabezpieczone jest furtką zamykaną na klucz, a sam budynek jest ogrodzony. Z tyłu budynku znajduje się automatyczna brama wjazdowa na teren posesji.

Warta podkreślenia jest możliwość wykorzystania na biura, mieszkania, na handel lub gastronomię.

Lokal nie posiada obciążeń i jest bezczynszowy.

Stan techniczny budynku, w którym znajduje się lokal jak i samego lokalu jest dobry.

Do lokalu można wejść z dwóch stron budynku.

Powierzchnia nieruchomości gruntowej wykorzystywana jest jako ogród.

Polecam i zapraszam do obejrzenia!

Na prezentację zapraszamy po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się tel.  +48… pokaż numer .

Cena sprzedawanego lokalu wynosi 1.790.000 zł. (jeden milion siedemset dziewięćdziesiąt tysięcy złotych)

Lokal dostępny od września 2023r.