Strona główna Szkolenia Szkolenia KIRP

Zaproszenie na trzy webinaria programu TRALIM2 nt. prawa migracyjnego i azylu (Grecja, Włochy i Hiszpania) – zgłoszenia do 10.01.2021 r.

Komisja Zagraniczna KRRP i Komisja Praw Człowieka KRRP zapraszają na trzy webinaria dotyczące problematyki migracji i azylu, które odbędą się w dniach: 26 stycznia 2021 r., 3 lutego 2021 r. oraz 4 lutego 2021 r. realizowane w ramach programu TRALIM2 dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
– 26 stycznia 2021 r. “TRALIM GREECE: Online training event for presenting the Greek legal system regulating immigration and asylum”
– 3 lutego 2021 r. “TRALIM ITALY: Online training event for presenting the Italian legal system regulating immigration and asylum”
– 4 lutego 2021 r. TRALIM SPAIN: “Online training event for presenting the Spanish legal system regulating immigration and asylum”.

Ważne informacje:

Udział radczyń i radców prawnych jest bezpłatny, ze względu na dofinansowanie ze środków UE prosimy jednak o podjęcie wiążącej decyzji o uczestnictwie.
Webinaria realizowane będą w języku angielskim poprzez platformy Zoom lub Webex.
Szczegółowy program webinariów znajdą Państwo w załączeniu. Każde webinarium trwać będzie 4 godziny.
Główni organizatorzy tj. Europejska Fundacja Prawników ELF wraz z Izbami w Hiszpanii, Grecji oraz Włoszech wystawią także dyplomy uczestnictwa.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy trwają do niedzieli 10 stycznia 2021 r. do godz. 24.00, rejestracja możliwa jest jedynie pod linkiem: https://webinariatralim2.webankieta.pl/

Serdecznie zapraszamy!

Projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Załączniki do pobrania: