Ogłoszenia Sport i turystyka Strona główna

12-14 stycznia 2024

–X Narciarski Puchar Lekarzy, Farmaceutów i Prawników /RZYKI -CZARNY GROŃ/

Organizatorzy zawodów

Śląska Izba Lekarska, Śląska Izba Aptekarska, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Katowicach, Izba Adwokacka w Bielsku -Białej
Stowarzyszenie POLSKIMED

mają przyjemność zaprosić lekarzy, farmaceutów i prawników, a także stażystów, aplikantów oraz studentów tych profesji, do udziału w SKIM&L CUP 2024

– X Narciarskim Pucharze Lekarzy, Farmaceutów i Prawników, który odbędzie się w dniach 12 –14 stycznia 2024 r. na stoku Czarny Groń w Rzykach./www.czarnygron.pl/.

W ramach zawodów przewiduje się poniższe konkurencje narciarskie:
piątek – slalom -godz.17.00, z kolacją na stoku
sobota – slalom gigant godz.9.00, – snowboard, slalom równoległy
– konferencja naukowa 16.00
– bankiet od godz. 20.00
niedziela – zawody narciarskie dla dzieci

Drugiego dnia odbędzie się konferencja naukowa „Medycyna – Sport – Prawo” .
Nasze centrum konferencyjne znajduje się w Hotelu Czarny Groń w Rzykach, Osiedle Praciaki 91.

Regulamin zawodów oraz ich harmonogram umieszczone zostaną na stronach samorządowych i Stowarzyszenia POLSKIMED. Liczba uczestników jest ograniczona, o udziale w zawodach decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona dokonaną wpłatą. W razie dużej liczby zgłoszeń organizator utworzy listę rezerwową. W zależności od liczby uczestników w poszczególnych kategoriach organizator dopuszcza zmiany w regulaminie zawodów (co do kategorii wiekowych i dyscyplin).

Wydawanie numerów startowych w biurze zawodów w piątek w Hotelu Czarny Groń oraz dodatkowo każdego dnia zawodów na stoku /biuro zawodów przy wyciągu/.
Wszystkich przedstawicieli wolnych zawodów medycznych i prawniczych, a także stażystów, aplikantów oraz studentów tych profesji zainteresowanych udziałem w SKIM&L CUP 2024 prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego poprzez link podany poniżej:

w terminie do dnia 02.01.2024.
Studenci zaznaczają w formularzu okienko stażysta albo aplikant w zależności od kierunku studiów.
Wpisowe wynosi :
– 350 zł – obejmuje uczestnictwo w zawodach, posiłek na stoku i bankiet,
– 280 zł – stażyści, aplikanci, studenci, dzieci od 14 roku życia,
– 250 zł – osoby towarzyszące na bankiecie nie uczestniczące w zawodach
Wpłaty wpisowego na konto:
Polskie Stowarzyszenie Narciarskie Lekarzy POLSKIMED
do dnia 2 stycznia 2024 r.
W przypadku dokonania zgłoszenia po terminie wpisowe wzrasta o 50 zł.

Rezerwacja miejsc hotelowych w „Hotelu Czarny Groń” w Rzykach w
promocyjnej cenie do dnia 16.12.2023 r. na hasło SKIMIL 2024. Karnety na stok sprzedawane będą zawodnikom SKIMIL CUP 2024 w dniu zawodów z upustem.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kierować zapytania mailowe na poniższe adresy mailowe:

Farmaceuci: manka.krzysiek@gmail.com
Lekarze: mariuszsmolik@gmail.com
Prawnicy: pzarzecki@kancelariazarzecki.pl

Szczegółowe informacje na temat zawodów będą zamieszczane na stronach internetowych Śląskiej Izby Lekarskiej, Śląskiej Izby Aptekarskiej, Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach, Izby Adwokackiej w Bielsku-Białej oraz Stowarzyszenia POLSKIMED.

Wszystkich sympatyków zimowych sportów zachęcamy do udziału w SKIM&L CUP 2024.

Śnieg gwarantowany – jak zawsze podczas naszych imprez integracyjnych na stoku.
Serdecznie zapraszamy !

Komitet Organizacyjny