Strona główna Szkolenia Szkolenia OIRP

Zapraszamy na wyjazdowe Sympozjum Szkoleniowe w Jastrzębiej Górze 7-10.04.2016 r.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 7-10.04.2016r. (czwartek-niedziela) odbędzie się po raz drugi 4-dniowe sympozjum szkoleniowe w Hotelu Astor *** w Jastrzębiej Górze (www.astorhotel.pl).
W załączeniu do pobrania ogłoszenie o szkoleniu oraz odpowiednie karty zgłoszeniowe: dla radców prawnych OIRP Olsztyn. Dla radców prawnych spoza OIRP w Olsztynie rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez Fundację Radców Prawnych IUS.

Szkolenie to odbywa się po raz drugi w eksperymentalnej w naszej izbie formule. Wyjazd odbywa się autokarami, w których planujemy, aby w czasie jazdy odbywało się również szkolenie. Po przyjeździe oprócz szkolenia „stacjonarnego” przewidziana jest możliwość poznania miejscowych atrakcji turystycznych. Z uwagi na odległość do miejsca szkolenia jest ono przewidziane jeden dzień dłużej niż dotychczasowe szkolenia krajowe OIRP Olsztyn – czyli od czwartku, do niedzieli.

Warunkiem przyjęcia zgłoszenia na szkolenie jest:
– wysłanie do OIRP w Olsztynie lub – w przypadku osób spoza OIRP w Olsztynie – do Fundacji Radców Prawnych Ius w Olsztynie do dnia 20.02.2016r. prawidłowo wypełnionej karty zgłoszeniowej wraz z załączonym potwierdzeniem uiszczenia opłaty;
– brak zaległości w opłacaniu składek członkowskich w stosunku do OIRP w Olsztynie.

OIRP zapewnia transport busem lub autokarem dla radców prawnych OIRP Olsztyn z Ostrołęki, Ciechanowa, Mławy, Nidzicy, Ostródy i Olsztyna.
Wykłady prowadzone będą także w czasie jazdy do miejsca szkolenia. Dla osób chętnych – w miarę warunków pogodowych – zorganizowana zostanie (płatna oddzielnie) wyprawa na połów dorszy i wycieczka po okolicy (na Hel lub do Pucka).

OIRP zastrzega sobie prawo odwołania szkolenia z uwagi na zbyt małe zainteresowanie radców prawnych.

DZIEKAN

Michał Korwek