Dla aplikantów Dla radców Ogłoszenia Strona główna

Zapraszamy na wyjątkowy koncert: „Kobiety…  od 40 lat w samorządzie radców prawnych”

Po Dniu Kobiet spełniamy najpopularniejsze życzenie Pań, aby dzień kobiet trwał cały rok… i z tej okazji zapraszamy Państwa serdecznie na wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Kobiet, ale też wydarzenie inaugurujące obchody 40-lecia samorządu radców prawnych przypadające w bieżącym roku pt.: „Kobiety… od 40 lat w samorządzie radców prawnych”

Na koncert zapraszamy Panie Mecenas i Aplikantki Radcowskie wraz ze swoimi Panami, ale też Panów Mecenasów – ze swoimi Paniami, zapraszamy Wasze dzieci, przyjaciół, a także – jeśli gościcie u siebie osoby z Ukrainy – również Waszych gości!

Podczas koncertu wystąpią:

Orkiestra Akademicka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie pod dyrekcją Pana Rafała Krauze – z bukietem najpopularniejszych utworów muzyki rozrywkowej, a także wokalistki ze Studia Wokalnego UWM Akademickiego Centrum Kultury pod kierunkiem Pani Urszuli Borejszo.

Bezpłatne wejściówki na koncert w dniu 19 marca 2022 r. (sobota) o godz. 18,00 w Auli Centrum Konferencyjnego UWM przy ul. Dybowskiego 11 w Olsztynie

można:

odbierać osobiście od wtorku 15 marca 2022 r. w biurze Izby przy ul. Kopernika 10

lub zgłosić zapotrzebowanie (ilość) na wejściówki e-mailem na adres biuro@oirp.olsztyn.pl wówczas prześlemy wejściówki zwrotnym mailem.

Już dziś zaplanujcie sobie miły wieczór! Zapraszamy serdecznie.

Dziekan OIRP w Olsztynie

Katarzyna Skrodzka-Sadowska