Strona główna Szkolenia Szkolenia KIRP

Zapraszamy na szkolenie w Kołobrzegu w dniach 31.08-3.09.2023r.

Szanowni Państwo,

Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” w Warszawie  we współpracy z Krajową Izbą Radców Prawnych oraz Wolters Kluwer Polska serdecznie zaprasza radców prawnych, na szkolenie, które odbędzie się w dniach 31.08 – 3.09.2023r. w hotelu „Ikar Plaza” w Kołobrzegu

ZA SZKOLENIE UCZESTNIK OTRZYMA 40 PKT. SZKOLENIOWYCH.

Tematyka :

1. Od pozwu do wyroku – postępowanie przed sądem I instancji po zmianach wprowadzonych ustawą z dnia 9 marca 2023r.
  2. Skuteczne zaskarżenie orzeczeń sądowych – postępowania odwoławcze po zmianach wprowadzonych ustawą z dnia 9 marca 2023r.

wykładowca Sędzia Sądu Okręgowego Grzegorz Karaś

Sędzia Sądu Okręgowego we Wrocławiu. Specjalista w dziedzinie prawa cywilnego, prawa europejskiego oraz prawa nowych technologii. Zajmuje się informatyzacją sądownictwa. Od 2010 r. bierze czynny udział w projektowaniu i w wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych w sądach powszechnych. Pełnomocnik Koordynatora Krajowego ds. wdrażania systemów informatycznych w sądach powszechnych w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu. W latach 2012–2014 Zastępca Dyrektora Departamentu Informatyzacji i Rejestrów Sądowych Ministerstwa Sprawiedliwości. Członek komitetów sterujących i zespołów projektowych projektów informatycznych prowadzonych przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Autor publikacji z zakresu informatyzacji wymiaru sprawiedliwości.

1. Narzędzia usprawniające informowanie o wykonywaniu zawodu i pracę radcy prawnego.

wykładowca radca prawny Tomasz Palak

Przewodniczący Komisji ds. promocji i marketingu w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku, członek Komisji ds. Legaltech w Okręgowej Izbie Radców Prawnych, która dba o propagowanie technologii w zawodzie. Prowadzi zajęcia dla aplikantów tejże Izby, a także organizowany przez Krajową Izbę Radców Prawnych podcast “Prawie prawniczo”. W KIRP działa także w Komisji Promocji Zawodu. Współpracuje także ze Stowarzyszeniem OVUM oraz organizacjami Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland i Studenckie Forum Business Centre Club. Mentor na prawniczych hackatonach, stale współpracuję z Wolters Kluwer i testuje nowoczesne narzędzia przed innymi prawnikami.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu dla radców prawnych:

w pokoju dwuosobowym wynosi 1300 zł od uczestnika,

w pokoju jednoosobowym wynosi 1700 zł od uczestnika. Brak wolnych pokoi jednoosobowych.

W ramach kosztów oferujemy Państwu nie tylko szkolenie z wybitnymi wykładowcami, ale również zakwaterowanie w obiekcie „Ikar Plaza” w pokojach jedno-, dwuosobowych. Hotel położony jest we  wschodniej, bardzo spokojnej dzielnicy Kołobrzegu. Tylko 100 metrów dzieli go od pięknej, piaszczystej plaży. W cenie pobytu w hotelu zawarte jest korzystanie z kompleksu basenów, saun oraz salki fitness (siłowni).

Informujemy, że zakwaterowanie w pokojach jednoosobowym odbywa się według kolejności zgłoszeń, którą należy potwierdzić kontaktując się mailowo z Fundacją Radców Prawnych „Subsidio Venire”.

Rezygnacja z udziału w szkoleniu, potwierdzona mailowo subsidiovenire@kirp.pl, jest możliwa najpóźniej na 14 dni przed jego rozpoczęciem. Rezygnacja późniejsza, bez względu na jej przyczynę, powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnych kosztów udziału.

Prezes Zarządu Fundacji Radców Prawnych

„Subsidio Venire”