Strona główna

Zapraszamy na Podyplomowe Studia Negocjacji, Mediacji i innych Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów na Wydziale Prawa i Administracji UW w roku akademickim 2021/22

Już po raz czternasty Wydział Prawa i Administracji UW rozpoczął nabór na Podyplomowe Studia Negocjacji, Mediacji i innych Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów.

Studia przeznaczone są dla absolwentów  prawa oraz innych studiów  magisterskich i licencjackich, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną, a przede wszystkim umiejętności w zakresie efektywnej komunikacji, negocjacji i mediacji.

W czasie studiów gwarantujemy wysoką jakość prowadzonych zajęć, interesujące połączenie teorii z praktyką oraz niewielką grupę (ok. 30 osób).  Program Studiów wpisuje się w wytyczne Społecznej Rady ds. ADR przy Ministrze Sprawiedliwości dotyczące standardów szkolenia mediatorów.

Zjazdy będą odbywać się w trybie weekendowym w soboty godz. 9-16 i w niedziele w godz. 9-14 na Kampusie Głównym UW przy Krakowskim Przedmieściu lub w budynku BUW przy ul. Dobrej/Lipowej. Pierwszy zjazd w ramach Studiów Podyplomowych jest zaplanowany na 23-24 października b.r.

Rekrutacja trwa do 15 października br.
Prosimy o kontakt w przypadku pytań.

Adres: Podyplomowe Studia Negocjacji, Mediacji i innych AMRS

Wydział Prawa i Administracji UW, ul. Lipowa 4, 00-316 Warszawa, pok. 3.5, tel. 22 55 25 920, 22 55 25 923, email:

psnim@wpia.uw.edu.pl