Dla aplikantów

Zajęcia przedegzaminacyjne dla aplikantów radcowskich 2024

Krajowa Izba Radców Prawnych po raz kolejny organizuje serię zajęć powtórzeniowych skierowanych do aplikantów radcowskich z wszystkich Okręgowych Izb Radców Prawnych. Celem tych wykładów jest nie tylko usystematyzowanie zdobytej już wiedzy, ale również zwrócenie szczególnej uwagi na tematy, które często pojawiały się na egzaminach zawodowych w poprzednich latach. Te wyjątkowe zajęcia są otwarte dla wszystkich aplikantów radcowskich, którzy zakończyli swoją aplikację radcowską w grudniu 2023 roku.

Program szkolenia został starannie zaprojektowany, aby objąć kluczowe obszary prawnicze, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu na egzaminie radcowskim. Uczestnicy będą mieli okazję zgłębiać wiedzę z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, a także zasad wykonywania zawodu i etyki zawodowej. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych wykładowców – praktyków i ekspertów w swoich dziedzinach, co gwarantuje najwyższą jakość i profesjonalizm przekazywanych treści.

Każdy blok tematyczny został zaplanowany na 8 jednostek szkoleniowych, co zapewnia wystarczająco dużo czasu na dogłębne omówienie każdego zagadnienia. Aby ułatwić aplikantom dostęp do tych cennych zasobów, zajęcia będą dostępne w specjalnie przygotowanym module „Zajęcia przedegzaminacyjne 2024” na platformie Krajowej Izby Radców Prawnych, gdzie już od dzisiaj, każdy uprawniony do udziału aplikant radcowski może wypełnić ankietę dotyczącą propozycji zagadnień poruszanych podczas wykładów.

Oto harmonogram zaplanowanych zajęć:

Harmonogram zajęć przedegzaminacyjnych dla aplikantów radcowskich 2024

Każdy wykład zostanie zarejestrowany i udostępniony na platformie szkoleniowej e-KIRP w module dla aplikantów radcowskich „Zajęcia przedegzaminacyjne 2024”.

Zachęcamy również do zapoznania się z nagraniami z zajęć przedegzaminacyjnych z 2023 roku, które do końca kwietnia 2024 r. dostępne będą na platformie szkoleniowej e-KIRP.

Przypominamy, że aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać aktywne konto na platformie szkoleniowej e-KIRP www.e-kirp.pl.

Źródło: https://kirp.pl/zajecia-przedegzaminacyjne-dla-aplikantow-radcowskich-2024/