XVIII Bal Prawnika już za nami….

W dniu 22 lutego 2020r. po raz osiemnasty odbył się Bal Prawnika organizowany przez naszą Izbę. Ponad dwieście osób bawiło się i żegnało tegoroczny karnawał w Restauracji „Przystań” nad jeziorem Ukiel w Olsztynie . Były tańce i dobre jedzenie, występy wokalne i fotobudka, a swoją obecnością zaszczyciła nas mn. sekretarz Krajowej Izby Radców Prawnych – Elwira Szurmińska-Kamińska.

Podczas balu odbyła się także zbiórka pieniędzy przeprowadzona przez Fundację Radców Prawnych „IUS” w Olsztynie, fundatorem której jest nasza Izba. Zebraliśmy pieniądze na niesienie pomocy dzieciom i młodzieży, będącym podopiecznymi Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” w Olsztynie (KRS 0000148747). Została zebrana kwota 3.232,00 zł i 5 euro. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Wicedziekan

Michał Korwek