Ogłoszenia Strona główna Szkolenia Szkolenia KIRP

Wyszukiwarka szukajradcy.pl – jak się logować do platformy e-kirp.pl i jak zakładać wizytówki – spotkanie online 10 października, godz. 17.30

Prezes Krajowej Rady Radców Prawnych Włodzimierz Chróścik zaprasza wszystkich członków samorządu radców prawnych na spotkanie online dotyczące logowania się do platformy e-kirp.pl, zakładania wizytówki radcy prawnego oraz korzyści z posiadania konta na platformie i zarejestrowania się w ogólnopolskiej wyszukiwarce szukajradcy.pl.
Spotkanie odbędzie się 10 października o godz. 17.30 w formie zdalnej na platformie Zoom.
Wyszukiwarka szukajradcy.pl jest nowoczesnym, użytecznym narzędziem, które z jednej strony ułatwia kontakt pomiędzy pełnomocnikami a potencjalnymi klientami, natomiast z drugiej wspiera budowanie rozpoznawalności zawodu radcy prawnego.
Zaplanowane na 10 października spotkanie jest przeznaczone dla wszystkich członków samorządu – zarówno radców prawnych, jak i aplikantów radcowskich. Otworzy je Prezes KRRP Włodzimierz Chróścik, a uczestniczyć w nim będą także Wiceprezes KRRP Aleksandra Gibuła, Sekretarz KRRP Agnieszka Gajewska-Zabój oraz manager projektów IT w Biurze KRRP Karolina Królikowska.
Identyfikator spotkania: 876 6825 0291
Kod dostępu: 385891