Dla radców Strona główna

Szkolenie w Szczawinie dla radców prawnych z rejonów Ciechanowa i Ostrołęki OIRP w Olsztynie

W dniu 27.10.2018 r. w stylowych wnętrzach Pałacu w Szczawinie położonym w okolicach Ostrołęki odbyło się szkolenie dla radców prawnych z rejonów Ciechanowa i Ostrołęki OIRP w Olsztynie. Na szkolenie przybył również z Olsztyna Wiceprezes KRRP oraz Wicedziekan OIRP w Olsztynie – r. pr. Michał Korwek.

Tematem szkolenia, które poprowadził r. pr. Bogdan Artymowicz, było: „Prawo zamówień publicznych po nowelizacji”. Uczestnicy z zainteresowaniem wysłuchali wykładu, a przed wykładem i po wykładzie podziwiali zabytkowe wnętrza pałacu, których zdjęcia dostępne są w Galerii. Zainteresowani mogli również zapoznać się z dziejami tego obiektu, o których chętnie opowiadał r. pr. Janusz Kobyliński pasjonujący się tematyką starych pałaców i dworków na Mazowszu.

Po wykładzie uczestnicy szkolenia zjedli wspólny obiad i w dobrych nastrojach rozjechali się do domów. Do zobaczenia na następnym szkoleniu w Ostrołęce.

Wicedziekan Witold Lewandowski

Wicedziekan Lech Ciarkowski

Zdjęcia: Szkolenie w Szczawinie 27.10.2018r.