Dla radców Strona główna Szkolenia Szkolenia OIRP

Szkolenie stacjonarne OIRP w Olsztynie 25.11.2017 r.

W dniu 25.11.2017 r. (sobota) w godzinach 09.00-13.00 odbędzie się szkolenie pt. „ Ustawa o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz prawo budowlane po zmianach”,  które poprowadzi r.pr Anna Barkowska Wiceprezes Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Olsztynie.

W czasie trwania szkolenia przewidziana jest jedna przerwa kawowa.

Szkolenie odbędzie się w Sali konferencyjnej Hotelu Park przy ul. Warszawskiej 119 w Olsztynie.

Ze względu na ponoszenie przez Izbę kosztów szkolenia zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie uczestnictwa w szkoleniu / ewentualnie rezygnacji w Biurze OIRP pod adresem e-mail: biuro@oirp.olsztyn.pl
lub pod numerem tel. 89 5279863 w terminie do 24.11.2017 r. (piątek) do godziny 11.00

Udział w szkoleniu osób, nie będących członkami OIRP w Olsztynie będzie możliwy tylko za zgodą OIRP Olsztyn.

Michał Korwek

Przewodniczący Komisji ds. doskonalenia zawodowego, integracji i sportu OIRP w Olsztynie