Dla aplikantów Dla radców Strona główna Szkolenia

SZKOLENIA APLIKACYJNE ONLINE, SZKOLENIA DLA RADCÓW ONLINE

W związku z panującą pandemią koronawirusa w sobotę 04.04.2020r. rozpoczęliśmy prowadzenie zajęć aplikacyjnych w systemie online dla aplikantów wszystkich 3 roczników aplikacji. Frekwencja prawie 100%, mimo, że mamy puste sale wykładowe. Jesteśmy mile zaskoczeni pozytywnym podejściem aplikantów i wykładowców do zaproponowanych rozwiązań.

Poczekamy jeszcze na opinie naszych aplikantów i przewidujemy podobny sposób prowadzenia szkoleń stacjonarnych dla radców prawnych zgodnie z harmonogramem szkoleń. Korzystamy z systemu wideokonferencji (aplikacji) Zoom. Odbiorcom potrzebny jest jedynie sprawny komputer/laptop/tablet/telefon z kamerą (można dokupić kamerę z wejściem USB) i wygodne miejsce w domu. O szczegółach dot. szkoleń dla radców prawnych, sposobie zapisów, logowania i korzystania z systemu będziemy Państwa informować na bieżąco.

Dziekan Katarzyna Skrodzka-Sadowska

Wicedziekan Michał Korwek