Fundacja Radców Prawnych IUS Ogłoszenia Strona główna

„Śniadanie Wielkanocne dla Ukrainy” – zbiórka na zajączka dla dzieci

Szanowni Państwo ,

W dniu 24 kwietnia 2022r. (niedziela)  o godz. 12 w ramach akcji „Śniadanie Wielkanocne dla Ukrainy” Polski Holding Hotelowy, Wyższe Seminarium Duchowne Metropolii Warmińskiej „Hosianum” oraz Caritas Polska organizuje w budynku Seminarium w Olsztynie Śniadanie Wielkanocne dla uchodźców z Ukrainy.  Przy okazji tego spotkania Fundacja Radców Prawnych Ius w Olsztynie zamierza zorganizować dla ukraińskich dzieci  symbolicznego (nieznanego chyba  na Ukrainie) Zajączka dla dzieci (słodycze i inne smakołyki).

Jeżeli chcielibyście Państwo wspomóc fundację finansowo w zakresie tej akcji, wywołując uśmiechy na twarzach dzieci , które wiele przeżyły w ostatnich tygodniach, to prosimy o wpłaty na rachunek fundacji z dopiskiem „Zajączek Ukraina”:

Fundacja Radców Prawnych „Ius”
10-511 Olsztyn
Ul. Kopernika 10