Strona główna Szkolenia Szkolenia OIRP

PIERWSZE SZKOLENIE ON-LINE DLA RACÓW PRAWNYCH JUŻ ZA NAMI

W związku z panującą pandemią koronawirusa w dniu 25 kwietnia 2020 r.(sobota) w godzinach 9:00-13:00 odbyło się pierwsze organizowane przez OIRP w Olsztynie szkolenie on – line dla radców prawnych pt. Jak zainteresować klienta ofertą? Budowanie przewagi konkurencyjnej kancelarii w mediach społecznościowych i budowanie rozpoznawalności radcy prawnego, które poprowadził Grzegorz Furgał – ekspert marketingu usług prawnych.

W szkoleniu wzięło udział ponad 50 uczestników, którzy dość aktywnie spod ekranów zarówno zadawali pytania, jak i uczestniczyli w dyskusji z wykładowcą.

Czekamy na Państwa uwagi co do tej nowej – acz koniecznej w obecnych czasach – metody szkolenia radców prawnych w naszej izbie.

Michał Korwek

Przewodniczący Komisji ds. doskonalenia zawodowego,