Ogłoszenia Strona główna

Paczki świąteczne dla dzieci i wnuków radców prawnych od Mikołaja….

Z powodu epidemii Sars-Cov 2 w tym roku nie odbędzie się tradycyjna zabawa choinkowa dla dzieci i wnuków radców prawnych, a przyjazd Mikołaja jest niestety zagrożony, chociaż jak mówił dzisiaj w rozmowie telefonicznej – renifery czują się świetnie.

Aby jednak sprawić choć trochę przyjemności i radości dzieciom, w tych dziwnych czasach, OIRP w Olsztynie po konsultacjach z Mikołajem  przystąpiła do przygotowania paczek ze słodyczami dla dzieci w wieku do lat 15 (włącznie) w Ciechanowie, Olsztynie i Ostrołęce.

Warunkiem otrzymania paczki jest wpłata kwoty 15,00 zł na jedno dziecko za jedną paczkę, wartość przygotowanej przez OIRP paczki ze słodyczami (wiadomo, że wraz z przywozem od Mikołaja) będzie wynosiła ok. 65,00 zł.

Z uwagi na konieczność przygotowania odpowiedniej ilości paczek mikołajkowych, kwotę 15,00 zł za każde dziecko proszę wpłacać do dnia 11.12.2020 r.

Przelewem na konto Okręgowej Izby Radców Prawnych :

PKO BANK POLSKI S.A.

04 1440 1228 0000 0000 0480 3574

z dopiskiem „Mikołaj walczy z Covidem”. W tytule przelewu należy podać liczbę i datę urodzenia dzieci.

Paczki będą do odbioru w Izbie w Olsztynie lub we wskazanych przez Wicedziekanów miejscach w Ciechanowie i Ostrołęce od 17.12.2020 r.

UWAGA!!

Niestety zgodnie z sugestią Mikołaja, który nalegał aby to podkreślić,  warunkiem otrzymania paczki jest brak zaległości w uiszczaniu składki członkowskiej na rzecz OIRP w Olsztynie.

Przewodniczący Komisji ds. Doskonalenia Zawodowego, Integracji i Sportu

Michał Korwek