Dla aplikantów Strona główna

„Okręgowa Izba Radców Prawnych w Olsztynie – Twoje miejsce aplikacji”. Spotkanie ze studentami WPIA UWM

W dniu 21 kwietnia 2021 roku odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Dzień Radcy Prawnego na Wydziale Prawa i Administracji UWM”.

Tematem spotkania było „Okręgowa Izba Radców Prawnych w Olsztynie – Twoje miejsce aplikacji”.

Spotkanie na żywo (za pośrednictwem platformy Teams) ze studentami WPIA UWM poprowadzili r.pr. Liliana Chmiel-Nowacka, r.pr. Aleksander Stusio oraz apl. radc. Mateusz Tubisz.

W spotkaniu uczestniczyła Pani Dziekan Katarzyna Skrodzka-Sadowska oraz Pan Wicedziekan i Kierownik Szkolenia Aplikantów Michał Korwek, który łączył się z nami spod Sądu Najwyższego #MuremZaTuleyą.

Rozmawialiśmy o zawodzie, pokazaliśmy Izbę „od kuchni” i opowiedzieliśmy jak fajnie jest być aplikantem radcowskim.

Szczególne podziękowania za pomoc w przygotowaniu i również poprowadzenie spotkania kierujemy do r.pr  Viviany Wylonk oraz apl. radc. Jacka Kaczkowskiego, których efekty pracy będzie można zobaczyć w najbliższym czasie.

Dziękujemy również Pani Krystynie Ziólkowskiej oraz Panu Michałowi Kurzyńskiemu za koordynację spotkania ze strony Wydziału Prawa i Administracji UWM.

Zdjęcia: Spotkanie ze studentami

Kierownik Szkolenia Aplikantów