Ogłoszenia Strona główna

Konferencja Biegli z ekonomii w postępowaniu sądowym 18 maja 2023 roku

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego Konferencji Dowód z opinii biegłego z zakresu ekonomii w sprawach cywilnych i gospodarczych uprzejmie informuję, że w dniu 18 maja 2023 roku na Uczelni Łazarskiego w Warszawie odbędzie konferencja poświęcona problematyce stosowania wiedzy ekonomicznej w postępowaniach sądowych, w szczególności przeprowadzaniu dowodu z opinii biegłego w tym zakresie. Konferencja została objęta patronatem Krajowej Izby Radców Prawnych. Zgodnie z otrzymaną informacją o przyznaniu punktów szkoleniowych za uczestnictwo Radców Prawnych decydują właściwe Rady Okręgowe.

Poniżej publikujemy Ulotkę informacyjną oraz adres strony internetowej zawierającej informację o programie Konferencji oraz zasadach udziału w niej.

Zapraszamy do udziału Konferencji

Zbigniew Miczek