Oferty pracy Praca

Kancelaria Radców Prawnych zatrudni plikantkę/aplikanta radcowskiego na pełny etat do powstającego oddziału kancelarii w Olsztynie.

Kancelaria Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, specjalizująca się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, zatrudni aplikantkę/aplikanta radcowskiego na pełny etat do powstającego oddziału kancelarii w Olsztynie.

Zakres obowiązków:

– czynności z zakresu prowadzenia spraw sądowych, w tym występowanie przed sądami,

– sporządzanie umów, opinii, regulaminów, dokumentów korporacyjnych,

– bieżąca obsługa prawna klientów kancelarii,

– prowadzenie szkoleń prawniczych dla klientów kancelarii

Od kandydatów oczekujemy:

– min. 6-cio miesięcznego doświadczenia w pracy w kancelarii (praca, staż, praktyki) – warunek konieczny,

– preferowane osoby z potwierdzonymi kompetencjami szkoleniowymi (doświadczenie w prowadzeniu wykładów, szkoleń, warsztatów, seminariów etc.)

– znajomości procesowego i materialnego prawa cywilnego, prawa spółek handlowych oraz prawa pracy – samodzielne zastępstwo na rozprawach,

– umiejętności samodzielnej pracy i pracy pod presją czasu

– znajomości zasad organizacyjnych działania kancelarii prawnej

– wysokiej kultury osobistej,

– sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań,

– dobrej znajomość MS Office,

– pełnej dyspozycyjności (pełny etat) – warunek konieczny

– bierzemy pod uwagę kandydatury ze wszystkich lat szkoleniowych

Znajomość prawniczego języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

– pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

– elastyczne formy współpracy (umowa o pracę, zlecenie lub o współpracę)

– możliwość stałego rozwoju zawodowego, nauki praktycznego wykorzystania wiedzy zdobytej w trakcie kształcenia,

Ponadto zapewniamy pracę w przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze, w młodym i zdolnym zespole, gotowym do dzielenia się wiedzą.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie zgłoszeń zawierających dokument CV na adres mailowy: grzegorz.lopata@arslegis.waw.pl w terminie do 05 lutego 2017 r., w temacie wpisując „OLSZTYN Imię i nazwisko”.

W zgłoszeniu proszę zawrzeć klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Dziękując za wszystkie zgłoszenia uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami!