Oferty pracy Praca

Kancelaria JURYSTA zatrudni studenta III lub IV roku prawa na stanowisko asystenta radcy prawnego. Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej w wymiarze 20 godzin tygodniowo. Do głównych obowiązków należeć będzie obsługa administracyjna kancelarii, w tym prowadzenie sekretariatu, sporządzanie projektów pism procesowych oraz formularzy rejestrowych do Krajowego Rejestru Sądowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: sekretariat.jurysta@gmail.com

Przesyłane dokumenty prosimy opatrzyć klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie rekrutacyjnej dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kancelarię Jurysta Radcy Prawnego Kamila Gregorczyka z siedzibą w Olsztynie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i obejmuje przetwarzanie moich danych osobowych również w przyszłych procesach rekrutacyjnych.