Strona główna Szkolenia Szkolenia inne

Informacja o bezpłatnych webinariach nt. prawnej ochrony przed dyskryminacją w dostępie do usług

Szanowni Państwo,

W czasie pandemii Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego (www.ptpa.org.pl) organizacja prawnicza, która jak sama nazwa wskazuje, specjalizuje się w przeciwdziałaniu dyskryminacji, ma dla Państwa bardzo ciekawą ofertę edukacyjną. Temat przeciwdziałania dyskryminacji, od zawsze ważny i wymagający specjalistycznej wiedzy, obecnie nabiera szczególnego znaczenia. W trudnym momencie pandemii, to właśnie osoby należące do grup mniejszościowych, które często znajdują się najniżej w hierarchii społecznej, są najbardziej narażone na ubóstwo i pogłębianie się ich trudnej sytuacji życiowej.

Dlatego, zachęcamy serdecznie do udziału w webinarium PTPA, nt. prawnej ochrony przed dyskryminacją w dostępie do usług, podczas którego czołowe ekspertki w kraju z zakresu prawa antydyskryminacyjnego – r.pr. Karolina Kędziora i adw. Anna Mazurczak omówią przepisy prawa, taktyki procesowe oraz przykłady spraw sądowych, w które w ostatnich latach organizacja była zaangażowana.

Wydarzenie odbędzie się w trzech terminach: 16.04.2020, 23.04.2020, 6.05.2020. Opis wydarzenia i formularza zgłoszeniowego znajdą Państwo tutaj: http://www.ptpa.org.pl/aktualnosci/2020/webinaria-rowne-miejsce-warszawski-system-standaryzacji-miejsc-wolnych-od-dyskryminacji/

r.pr. Karolina Kędziora

Prezeska