Sport i turystyka Strona główna

I Turniej Radców Prawnych w Tenisie Stołowym

W dniu 23 listopada 2019r. w sali przy ul. Głowackiego odbył się I Turniej Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich w Tenisie Stołowym o puchar Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie.

W turnieju wzięło udział 11 Panów i 5 Pań. W turnieju kobiet zwyciężyła bez straty seta Joanna Ryba przed Anną Drzycimską , Martą Kawulą i Martą Konopacką. W turnieju mężczyzn bezkonkurencyjny był Michał Pawluczuk, który wygrał w finale z Aleksandrem Sadowskim. W meczu o 3 miejsce Krzysztof Górecki pokonał Mateusza Tubisza.

W turnieju deblowym zwyciężyła para: Michał Pawluczuk/Krzysztof Górecki pokonując w decydującym meczu parę Joanna Ryba/Anna Drzycimska. Mecz decydujący o 3 miejscu wygrała para: Michał Korwek/Mateusz Tubisz zwyciężając parę Paweł Godlewski/Bogusław Lewandowicz.

W finale mixta para Marta Kawula/Sławomir Matczak wygrała z parą Ewa Domaradzka/Aleksander Sadowski.

Osoby, które zajęły miejsca na podium w turnieju indywidualnym otrzymały puchary, w rozgrywkach drużynowych medale, zaś wszyscy uczestnicy pamiątkowe nagrody.

Już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju za rok. Tenis stołowy jest dyscypliną sportową, którą można uprawiać w każdym wieku przez cały rok. Nawet osoby nie umiejące obecnie grać w tenisa stołowego mają więc rok czasu na naukę tej prostej gry. Serdecznie zapraszamy wszystkich radców prawnych i aplikantów do bezpłatnego korzystania z sali do tenisa stołowego w każdą sobotę w godzinach 16.30-18.30 na sali Fitness na Pływalni Uniwersyteckiej UWM w Olsztynie, przy ul. Tuwima 9.