Oferty pracy Praca

Arkadiusz Chmieliński GRUPA ZDROWIE poszukuje prawnika do pracy w dziale prawnym

Przy wyborze preferowani są aplikanci lub osoby po zdanym egzaminie wstępnym na aplikację. Pod uwagę będą brani również absolwenci prawa oraz ewentualnie studenci V roku prawa.

Wymagana jest:

– dobra znajomość prawa cywilnego i administracyjnego;

– zaangażowanie i rzetelność.

Mile widziane są:

– znajomość prawa medycznego i tematyki związanej z funkcjonowaniem podmiotów leczniczych;

– prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

– asystowanie w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotu;

– przygotowywanie projektów pism, w tym pism procesowych, umów, regulaminów, dokumentacji wewnętrznej;

– analiza przepisów oraz orzecznictwa;

– bieżąca obsługa obiegu dokumentów, ich administracja i archiwizacja.

Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia z zakresu różnych dziedzin prawa, m.in. prawa cywilnego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa administracyjnego oraz prawa gospodarczego.

Wynagrodzenie zależne jest m.in. od posiadanego doświadczenia oraz dyspozycyjności i ustalane indywidualnie z kandydatem w trakcie spotkania.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: biuro@grupazdrowie.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.