Oferty pracy Praca

Kancelaria Prawna w Warszawie przyjmie tegorocznych Absolwentów prawa lub Studentów ostatniego roku na odpłatny staż w zespole prawa procesowego.

1. Staż (Absolwent/Student):

Kancelaria Prawna OŻÓG // PYTLAK w Warszawie przyjmie tegorocznych Absolwentów prawa lub Studentów ostatniego roku na odpłatny staż w zespole prawa procesowego.

Oferujemy stanowisko w młodym, dynamicznym zespole oraz możliwość realizacji ciekawych projektów, dających szansę rozwoju zawodowego. Wybrani Stażyści otrzymają propozycję stałej współpracy.

Wymagania:
• biegła znajomość procedury cywilnej, prawa cywilnego i prawa spółek handlowych;
• umiejętności analityczne i bardzo dobra organizacja pracy;
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym terminologii prawniczej);
• mile widziane doświadczenie w dziale procesowym renomowanej kancelarii prawnej.

W aplikacji prosimy o podanie ocen z egzaminu z procedury cywilnej, prawa cywilnego (wszystkie części) i prawa spółek handlowych, jak również średniej ocen ze studiów.

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@ozogpytlak.pl

Prosimy również o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy

dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie

danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

1. Aplikant/Aplikantka radcowska

Kancelaria Prawna OŻÓG // PYTLAK w Warszawie poszukuje Aplikanta/Aplikantki radcowskiego do zespołu prawa procesowego.

Oferujemy stanowisko w młodym, dynamicznym zespole oraz możliwość realizacji ciekawych projektów, dających szansę rozwoju zawodowego. Wybrani Aplikanci/Aplikantki otrzymają propozycję stałej współpracy.

Zakres obowiązków:

• przygotowywanie/sprawdzanie pogłębionej analizy prawnej i faktycznej wybranych zagadnień,
  • przygotowywanie pism procesowych, w tym środków zaskarżenia,
  • przygotowywanie stanowisk merytorycznych do posiedzeń sądowych,
  • reprezentacja przed sądami i organami administracji,
  • przygotowywanie opinii prawnych i memorandów,
  • weryfikacja umów handlowych.

Od kandydatów oczekujemy:

• biegłej znajomości procedury cywilnej, prawa cywilnego i prawa spółek handlowych;
    • wpisu na listę aplikantów radcowskich,
  • minimum rocznego doświadczenia zawodowego w renomowanej kancelarii prawniczej,
  • zdolności analitycznych,
  • wzorowej organizacji pracy,
  • biegłej znajomości języka angielskiego,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

Oferujemy:

• umowę o stałą współpracę,
  • pracę nad ciekawymi projektami,
  • atrakcyjne zasady wynagradzania,
  • szansę na dalszy rozwój zawodowy.

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@ozogpytlak.pl

danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.