Ogłoszenia Strona główna

Zaproszenie na nowe wyjątkowe szkolenia dostosowane do potrzeb aplikantów oraz praktykujących prawników

Stowarzyszenie Center For American Studies (CFAS) działające we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji UAM w Poznaniu zaprasza do udziału w dwóch intensywnych i certyfikowanych weekendowych szkoleniach (weekendowy format umożliwia uczestnictwo osobom pracującym na pełen etat w tygodniu).

1. Szkolenie Legal Drafting in English Made Easy! prowadzone jest przez native speakera/badacza prawa z USA (absolwenta George Mason University) i ma ściśle praktyczny charakter. Uczestnicy nauczą się jak sporządzać anglojęzyczne dokumenty prawne (pisma procesowe i nieprocesowe oraz

umowy) oraz opanują narzędzia i techniki niezbędne do precyzyjnego posługiwania się prawniczym językiem angielskim. Termin aplikowania ze zniżką dla aplikantów i członków izby: 3 marca (299 PLN).

1. Szkolenie Academic Research in English Made Painless! prowadzone jest przez dwóch native speakerów z USA, profesjonalną nauczycielkę języka angielskiego oraz absolwenta George Mason University i adresowane jest do tych prawników, którzy realizują się także w sferze naukowej.

Skierowane jest do osób, które chcą poszerzyć swoje umiejętności z zakresu prowadzenia badań, opanować akademicki język angielski, a także rozwinąć swoje słownictwo związane z argumentacją i konstruowaniem dowodów. Termin aplikowania ze zniżką dla aplikantów i członków izby: 10 marca (259 PLN).

Aplikować można już dziś, ponieważ jak wskazano powyżej opłata early bird (zniżkowa) wynosi dla Państwa odpowiednio 299 PLN i 259 PLN. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www (http://cfaspoland.org) po więcej informacji o naszej organizacji. Rejestracja na szkolenia odbywa się poprzez formularz Google zawarty w zaproszeniach.

Poniżej znajduje się oficjalna oferta szkoleń (w wydaniu otwartym dla szerokiego grona odbiorców), w której znajdą Państwo szczegółowe informacje o obu szkoleniach. Na życzenie, jesteśmy w stanie także przygotować oferty specjalnie dostosowane tylko do Państwa potrzeb (np.

cykliczne szkolenia dla mniejszych grup – tzw. grup warsztatowych) oraz szkolenia ze światowej klasy prowadzącymi ze Stanów Zjednoczonych – absolwentami takich uczelni jak Harvard, Princeton, Oxford czy George Mason University i innych.

Jan Biedny

Koordynator ds. szkoleń