Dla radców Strona główna

Zaproszenie na kolejną edycję studiów podyplomowych na Wydziale Prawa i Administracji UWM w Olsztynie

Szanowni Państwo

Zapraszam na kolejną edycję studiów podyplomowych prowadzonych na Wydziale Prawa i Administracji, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w zakresie „Ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji w jednostkach sektora publicznego”. Powyższe studia skierowane są do osób zainteresowanych poszerzeniem wiedzy dotyczącej danych osobowych i ich ochrony ze szczególnym uwzględnieniem jednostek sektora publicznego (jednostek samorządu terytorialnego, organów administracji publicznej, Policji, placówek edukacyjnych, służby zdrowia oraz spółek komunalnych). Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych praktyków, zajmujących się na co dzień stosowaniem przepisów i rozwiązań w zakresie ochrony danych osobowych.

Jako kierownik przedstawionych studiów serdecznie zapraszam Państwa do rejestracji.

Więcej informacji:

Kierownik studiów podyplomowych