Sport i turystyka Strona główna

Zapraszamy na Radcowski Piknik Rodzinny

UWAGA!!! Piknik odbędzie się w nowym miejscu!!!

Z okazji obchodów Dnia Radcy Prawnego, OIRP w Olsztynie zaprasza w dniu 8 lipca 2023 r. (sobota) w godzinach 10:00 – 16:00 na Radcowski Piknik Rodzinny połączony z wyścigami kajakowymi oraz regatami w klasie Omega o Puchar Dziekana OIRP.

Miejscem naszego spotkania będzie Hotel Pirat &Spa w Olsztynie nad jeziorem Krzywym – ul. Bałtycka 95.

Oprócz emocji sportowych, przewidziane będą liczne atrakcje dla uczestników  (min. grill, motorówka, kajaki, rowery wodne, animacje i konkursy dla dzieci, dmuchane zabawki, trampolina, sala zabaw, pin pong, piłkarzyki, bańkownica, maszyna do popcornu, wata cukrowa).

Rozpoczęcie regat o 11:00, odprawa sterników odbędzie się o 10:30.

Wyścigi kajaków planowane są od godz. 12:00.

Korzystanie z motorówki będzie możliwe w godz. 10:00-15:00.

Podczas Pikniku będzie możliwość skorzystania z basenu krytego – płatnego odrębnie – 20 zł od osoby za godzinę.

W razie niepogody dla dzieci dostępna będzie nieodpłatnie sala zabaw w hotelu.

Warunkiem udziału w Pikniku Radcowskim jest nadesłanie zgłoszenia (obejmującego wszystkie zgłaszane osoby  –  w tym dzieci) oraz uiszczenie opłaty:

– od każdej osoby dorosłej i dziecka powyżej 12 roku życia w wysokości  25 zł,

– za każde dziecko do 12 roku życia w wysokości 15 zł .

Opłata nie podlega zwrotowi w przypadku nieobecności na pikniku.

Zgłoszenia proszę przesyłać w terminie do 4 lipca 2023 r. do godziny 13:00 na adres e-mail biuro@oirp.olsztyn.pl z tytułem „Spotkanie Integracyjne”, wraz z dowodem uiszczenia opłaty.

Opłaty proszę uiszczać na rachunek OIRP w Olsztynie nr  04 1440 1228 0000 0000 0480 3574, w tytule przelewu prosimy wpisać: „spotkanie integracyjne – ilość dorosłych:….., ilość dzieci:….”

UWAGA REGATY:

Osoby chcące podjąć się sportowej rywalizacji proszone są o dokonywanie zgłoszeń załóg regatowych (min 3 max 5 osób).

Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa sternik Omegi musi posiadać co najmniej uprawnienia żeglarza jachtowego, przy czym nie musi to być członek OIRP w Olsztynie (w załodze powinien być co najmniej jeden radca prawny).

OIRP, z powodów organizacyjnych, zastrzega sobie możliwość odwołania regat, jak również ograniczenia ilości załóg.

Formularz zgłoszenia stanowi załącznik do ogłoszenia.

Mając nadzieję na słoneczną pogodę serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w naszym spotkaniu.

Przypominamy jednocześnie, iż warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest brak zaległości w opłacaniu składek członkowskich przez radców prawnych i aplikantów radcowskich ujętych w zgłoszeniu.

Ponadto informujemy, że piknik zostanie utrwalony w formie zdjęć, które będą umieszczone na stronie www.oirp.olsztyn.pl oraz w mediach społecznościowych Izby (profil Facebook). Zgłoszenie udziału w imprezie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na utrwalenie i rozpowszechnianie wizerunku osób biorących w niej udział w sposób opisany powyżej.

W związku z tym, że impreza będzie odbywała się na terenie zamkniętym i jest przeznaczona dla radców prawnych naszej izby i ich rodzin, przy wejściu mogą Państwo być poproszeni o podanie swojego nazwiska. Na teren imprezy zostaną wpuszczone jedynie osoby zgłoszone do organizatora i które dokonały wymaganej opłaty.

Komisja ds. doskonalenia zawodowego, integracji i sportu OIRP w Olsztynie

Karta-Uczestnictwa-2023