Zapraszamy na „II TYDZIEŃ AKADEMICKI – RADCA PRAWNY NA TWOJEJ UCZELNI”

Studenci prawa UWM! Ciekawi Was praca radcy prawnego, zastanawiacie się jak wygląda aplikacja radcowska a może właśnie stoicie przed wyborem aplikacji ? Jeżeli tak, to ten post jest właśnie dla Was!

Serdecznie zapraszamy Was na „II TYDZIEŃ AKADEMICKI – RADCA PRAWNY NA TWOJEJ UCZELNI” który odbędzie się w Centrum Konferencyjnym UWM w dniach:

8 kwietnia 2024 r. o godzinie 14:00 (Aula Cytrynowa)

9 kwietnia 2024 r. o godzinie 10:00 (Aula Cytrynowa)

10 kwietnia 2024 r. o godzinie 13:15 (Aula Cytrynowa)

„II TYDZIEŃ AKADEMICKI – RADCA PRAWNY NA TWOJEJ UCZELNI” to inicjatywa stworzona przez Krajową Izbę Radców Prawnych we współpracy z wybranymi uczelniami w całej Polsce.

Wydarzenie ma na celu przybliżenie zawodu radcy prawnego. Radcowie prawni i aplikanci radcowscy opowiedzą studentom dlaczego warto wstąpić w szeregi „niebieskiego” samorządu prawniczego.

Na spotkaniu nie zabraknie kluczowych informacji o aplikacji radcowskiej, zarobkach radców prawnych oraz szerokim spektrum możliwości działania i rozwoju zawodowego, jakie oferuje bycie radcą prawnym!

Serdecznie zapraszamy!