Zapraszamy do udziału w szkoleniu “Solidarni przeciw SLAPP”

Szanowni Państwo,

Sieć Obywatelska Watchdog Polska zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla prawniczek i prawników, dotyczących ochrony wolności słowa i informacji, ze szczególnym uwzględnieniem przeciwdziałania SLAPPom – strategicznym działaniom przeciw partycypacji publicznej. Nabór chętnych prowadzimy do 14 stycznia 2024 r.

Celem szkolenia, które realizować będziemy wspólnie z takimi ekspertami w temacie, jak m.in. dr Dominika Bychawska-Siniarska, jest zwiększenie wiedzy, wymiana doświadczeń między adwokatami, radcami prawnymi oraz networking z aktywistami społecznymi.

Podczas warsztatów w formie webinariów oraz zjazdu stacjonarnego chcemy wypracować najlepsze strategie przeciwdziałania temu systemowemu zjawisku i zrozumieć jak szerokie wsparcie jest potrzebne dla ofiar SLAPP.

Formularz zgłoszeniowy oraz więcej w tym temacie publikujemy na stronie: https://siecobywatelska.pl/zapraszamy-do-udzialu-w-szkoleniu-solidarni-przeciw-slapp/

W razie pytań, szczegółowych informacji udzieli Państwu Marzena Błaszczyk – członkini zarządu Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska – marzena.blaszczyk@siecobywatelska.pl, tel. 22 844 73 55.

Korespondencję w tej sprawie można też kierować na adres sprawa-62255@fedrowanie.siecobywatelska.pl.