Strona główna Szkolenia Szkolenia KIRP

Zapraszamy do udziału w seminarium CivilLaw w Warszawie 21 października

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium, które odbędzie się 21 października 2022 r. w siedzibie Krajowej Izby Radców Prawnych, przy ul. Powązkowskiej 15 w Warszawie.
Seminarium jest kolejnym wydarzeniem z cyklu wydarzeń w ramach CivilLaw, organizowanym przez Fundację Prawników Europejskich i współfinansowanym ze środków Programu Sprawiedliwość Unii Europejskiej.
Podczas seminarium Polskę reprezentować będą w charakterze ekspertek dr Anna Wysocka-Bar oraz dr Ewa Kabza.
Na seminarium będą poruszane tematy:
  1. Jurisdiction in matrimonial cases (divorce, legal separation and marriage annulment) and in matters of parental responsibility
  2. International child abduction
  3. Recognition, enforceability and enforcement of decisions in family matters
  4. Jurisdiction, applicable law and the recognition and enforcement of decisions in matters of matrimonial property regimes and on the property consequences of registered partnerships.
Warunkiem uczestnictwa w seminarium jest znajomość języka angielskiego oraz przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem formularza: https://www.webankieta.pl/ankieta/825564/seminarium-civillaw-warsaw-2110.html
Liczba miejsc jest ograniczona.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium.