Zapraszamy do udziału w akcji edukacyjnej

Do Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie dotarły mini togi, przygotowane przez Krajową Izbę Radców Prawnych, które posłużą dla chętnych radców prawnych do promowania naszego zawodu wśród najmłodszych – przedszkolaków czy najmłodszych „szkolniaków”.

Koleżanki i Koledzy radcy prawni!

Jeśli chcecie opowiedzieć swoim dzieciom i nie tylko swoim o zawodzie radcy prawnego czy uświadomić czym jest norma prawna – zapraszamy do udziału w akcji edukacyjnej! Wystarczy uzgodnić w przedszkolu Waszą wizytę i wypożyczyć togi na umówiony dzień! Z pewnością dzieciaki ucieszą się, jeśli będą mogły przez chwilę poczuć się jak mecenasi, sędziowie czy prokuratorzy! Posiadamy również książeczki edukacyjne dla najmłodszych!

Zapraszamy wszystkich Państwa do korzystania z gadżetów podczas zajęć edukacyjnych!