Sport i turystyka Strona główna

Zakończyły się XXII Ogólnopolskie Mistrzostwa Radców Prawnych i Aplikantów w tenisie rozgrywane w dniach 24-27 sierpnia 2023 r.

W dniach od 24 do 27 sierpnia 2023 r., w pięknych okolicznościach przyrody, tuż nad samym morzem, odbyły się w Gdyni na kortach Arki Gdynia XXII Ogólnopolskie Mistrzostwa Radców Prawnych i Aplikantów w tenisie. Zawodnikom przez całą imprezę towarzyszyła piękna pogoda oraz wspaniałe nastroje.

Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem zawodników z Okręgowych Izb Radców Prawnych z całej Polski, a także osób im towarzyszących.

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Olsztynie była reprezentowana przez: radcę prawnego Jakuba Borowskiego, radcę prawnego Michała Korwek oraz radcę prawnego Pawła Tołoczko.

Mistrzostwa zostały zorganizowane przez Fundację Radców Prawnych „Subsidio Venire”, pod patronatem Krajowej Izby Radców Prawnych, dziennika ogólnopolskiego „Rzeczpospolita” oraz we współpracy z wydawnictwem Wolters Kluwer Polska, które ufundowało nagrody dla zawodników. Sponsorami byli również Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku oraz FoodCare Sp. z o.o.- która zapewniła napoje izotoniczne, energetyczne oraz wodę mineralną.

Po kilku dniach zaciętej walki na kortach Arki Gdynia, reprezentanci naszej Izby powrócili do Olsztyna z cennymi medalami oraz nagrodami:

Radca prawny Jakub Borowski zajął I miejsce w kategorii Singiel Mężczyzn 36 + oraz III miejsce w kategorii Mixt OPEN;

Radca prawny Michał Korwek oraz radca prawny Jakub Borowski zajęli III miejsce w kategorii Debel Mężczyzn;

Radca prawny Paweł Tołoczko zajął III miejsce w Singlowym turnieju pocieszenia w kategorii mężczyzn.

Wszystko, co dobre, szybko się kończy… jednak mamy nadzieję, że w Turnieju, który odbędzie za rok, Nasi reprezentanci ponownie staną na podium.