Dla radców Strona główna

Zabawa Mikołajkowa dla dzieci (i dorosłych)

Już po raz kolejny 21 stycznia 2018 roku dzieci i wnuki radców prawnych naszej Izby mogły bawić się na imprezie karnawałowo – mikołajkowej w Miejscu Kreatywnej Aktywności „ERANOVA” w Olsztynie.

W spotkaniu uczestniczyło 89 dzieci i ponad 100 „opiekunów”. Było tłoczno, wesoło, gwarno. Nie zabrakło konkursów, wspólnych malowanek, tańców, gier i zabaw prowadzonych przez animatorów ze Szkoły Tańca Wasilewski – Felska w Olsztynie. Tradycyjnie na koniec zabawy, dotarł do dzieci zapracowany Mikołaj, który rozdał słodkie paczki i następnie pozował z dziećmi ( i Panią Dziekan) do zdjęć.

Podczas zabawy choinkowej członkowie Fundacji Mruczący Terapeuta, działającej pod hasłem Olsztyn Kocha Koty zebrali datki na działalność fundacji opiekującej się bezdomnymi kotami. Zebrano kwotę 265,56  zł., która w całości zostanie przeznaczona na cele statutowe fundacji. Za zebrane środki i Państwa dobre serca serdecznie dziękujemy.

Nasi Milusińscy bawili się świetnie, a rodzice jak i dziadkowie mogli miło spędzić czas przy kawie, herbacie, na wspólnych rozmowach o sprawach niekoniecznie zawodowych.

Kolejna zabawa z Mikołajem już za rok, na którą już dziś serdecznie zapraszamy.

Ps. Osoby, które z różnych względów nie mogły zobaczyć przyjazdu Mikołaja zamówiły paczki, mogą odebrać je w siedzibie OIRP do końca stycznia 2018 roku.

Zapraszamy do galerii: Zabawa Mikołajkowa

Michał Korwek