Klub Seniora Strona główna

WYCIECZKA DO ŁODZI – WOLNE MIEJSCA – ZGŁOSZENIA DO 24.02.2023 R. DO GODZ. 15

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Olsztynie wspólnie z członkami Klubu Seniora zaprasza radców prawnych (i nie tylko) do wzięcia udziału w dwudniowej wycieczce do Łodzi w dniach 25- 26 marca 2023 r. (grupa 20 osobowa)

Planowany program

I dzień

– godz. 7.00 wyjazd z Olsztyna, zbiórka Hotel Wileński ul. Knosały 5 (transport nowym srebrnym busem 20- osobowym marki Mercedes)

• przejazd do Łodzi ok. 5 h z przerwą regeneracyjną/kawową
  • zwiedzanie Łodzi z przewodnikiem: Muzeum Miasta Łodzi , dawnego pałacu rodziny Poznańskich , spacer po Muzeum Kinematografii i Łódzkiej Szkole Filmowej ulicą Piotrkowską (w tym Łódzkie kamienice, secesja, Łódź wielokulturowa).

– zakwaterowanie w hotelu ok. godz. 17 :00

• obiadokolacja dwudaniowa w restauracji hotelowej Hotel Mazowiecki (pokoje 2 osobowe z łazienkami) ,
  • czas do dyspozycji grupy w Manufakturze , nocleg w hotelu Mazowieckim w Łodzi(2 km od manufaktury- 25 minut spokojnym spacerem)

II Dzień

– śniadanie w formie bufetu szwedzkiego (godz. 8:00) wykwaterowanie,

– spotkanie z przewodnikiem ok. 9:30.Spacer ulicą Piotrkowską , Aleją Gwiazd, pomniczki Znanych Łodzian, Ławeczkę Tuwima, Fortepian Rubinsteina, Fotel Jaracza, Kuferek Reymonta, Pomnik Łodzian przełomu Tysiącleci , plac Wolności o kształcie ośmioboku, Książęcy Młyn – Imperium Karola Scheiblera – XIX w łódzkiego fabrykanta, Lofty u Scheiblera – przykład adaptacji dawnej fabryki na apartamenty mieszkalne.

– zwiedzanie Orientarium ZOO Łódź- to najnowocześniejszy w Europie pawilon poświęcony faunie i florze Azji Południowo- Wschodniej – mieszka tu 35 gatunków zwierząt lądowych oraz 180 gatunków ryb.

– wyjazd na trasę do Olsztyna ok. godz. 16 :00

– obiad dwudaniowy na trasie powrotnej,

– powrót do Olsztyna około godz. 22:30 (pod Hotel Wileński)

Odpłatność za udział wyjeździe wynosi 675 zł, przy czym dla radców prawnych istnieje możliwość dofinansowania wyjazdu na zasadach określonych w uchwale Rady OIRP w Olsztynie nr 81/XI/2021 z dnia 25.03.2023 r. w sprawie zmiany uchwały nr 25/VIII/2011 w sprawie dofinansowania udziału członków Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie w lokalnych i ogólnopolskich imprezach turystycznych i sportowych , zatem odpłatność wynosi:

radcowie prawni i radcowie prawni emeryci – 472,50 zł/os – termin zgłoszeń i wpłat do 24.02.2023 r.

osoby niezrzeszone z OIRP w Olsztynie – 675 zł /os. – termin zgłoszeń i wpłat do 24.02.2023 r.

Ubezpieczenie od NNW, opiekę pilota wycieczki , usługi przewodnika PTTK posiłki wg programu , bilety wstępu do muzeum – pokrywa organizator Mazury PPTK Sp. z o.o. 10-950 Olsztyn ul. Staromiejska 1.

Wpłaty radców prawnych i osób towarzyszących będą przyjmowane do 24 lutego 2023 r. gotówka lub karta w kasie biura PTTK ul. Staromiejska 1, Olsztyn lub przelew tradycyjny na konto bankowe organizatora

Mazury PTTK sp. z o.o. Olsztyn ul. Staromiejska 1

MBANK 14 1140 2017 0000 4102 0432 7326

z dopiskiem Łódź T.25-26.03.2023

Przy wpłatach gotówkowych jak i przelewowych PPTK przygotuje jako potwierdzenie płatności 70 % kwoty imprezy do przedłożenia Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie paragony imienie zawierające dane – imię i nazwisko i adres zamieszkania i prześle drogą elektroniczną na podany adres email uczestnika lub możliwy będzie odbiór osobisty w siedzibie Mazury PPTK Sp. z o.o.

Ten dokument wraz z wnioskiem radcy do OIRP o dofinansowanie 30 % ceny imprezy do Łodzi stanowi podstawę przelania kwoty dofinansowania tj. 202,50 zł na rzecz organizatora imprezy.

W razie nie dojścia do skutku imprezy organizator PPTK Olsztyn niezwłocznie /do końca lutego 2023/zwróci wpłaconą zaliczkę na Państwa konto bankowe/lub w kasie biura.

W przypadku rezygnacji uczestnika wycieczki po dokonaniu wpłaty należności, pierwszeństwo mają osoby wpisane na listę rezerwową – a w przypadku ich braku – rezygnujący uczestnik uprawniony jest do wskazania osoby, która zajmie jego miejsce, a w razie braku kandydata na to miejsce – pokrywa koszt wycieczki na osobę w całości.

OIRP zastrzega sobie prawo odwołania organizacji imprezy z uwagi na zbyt małe zainteresowanie radców prawnych. W przypadku większej ilości chętnych decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia na imprezę należy kierować do biura OIRP w Olsztynie wraz z potwierdzeniem dowodu wpłaty na mail: biuro@oirp.olsztyn.pl

Informacja-o-przetwarzaniu-danych

Karta-zgloszeniowa-radcy