Warsztaty „Symulacja rozprawy z OIRP Olsztyn

6 listopada 2023 roku w ramach współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji UWM już po raz 4 rozpoczęliśmy warsztaty „Symulacja rozprawy z OIRP Olsztyn”.
W warsztatach, które mają zachęcić do ubiegania się o uzyskanie uprawnień do wykonywania zawodu radcy prawnego udział biorą studenci czwartego roku, którzy w październiku rozpoczęli zajęcia z postępowania cywilnego.
W rolę opiekunów grup ponownie wcielili się r.pr. Liliana Chmiel-Nowacka oraz r.pr. Aleksander Stusio.
Edycja wyjątkowa – po raz pierwszy uczestnicy mierzą się ze środkiem odwoławczym i rozprawą apelacyjną.
Dzisiaj omawialiśmy sporządzone przez grupy apelacje. Wyszły świetnie! Jesteśmy bardzo dumni!
Teraz czas na odpowiedzi, a wielki finał już 11 grudnia 2023 r. – symulacja rozprawy, której przewodniczyć będzie SSO Agnieszka Żegarska.
Trzymamy kciuki!