Strona główna

Szkoła Letnia Szkoły Prawa Hiszpańskiego i Latynoamerykańskiego UG – zaproszenie

Szanowni Państwo,

W imieniu Szkoły Prawa Hiszpańskiego i Latynoamerykańskiego UG serdecznie zapraszam wszystkich członków Izby do udziału w naszej Szkole Letniej „Derecho de la Sociedad Digital y Nuevas Tecnologías”. Wydarzenie organizowane jest wraz z Uniwersytetem w Alicante, objęte patronatem honorowym Ambasady Hiszpanii w Polsce oraz patronatem ICC Spain (Hiszpański Komitet Międzynarodowej Izby Handlowej) i OIRP Gdańsk. Szkoła Letnia skierowana jest przede wszystkim do Radców Prawnych, Adwokatów, aplikantów i studentów prawa. Jednakże, w uwagi na jej tematykę oraz na fakt, iż zajęcia prowadzone są w języku hiszpańskim – może okazać się interesująca także dla tłumaczy, czy przedstawicieli sektora biznesowego. Wykłady będą prowadzone w języku hiszpańskim przez wykładowców akademickich, przedsiębiorców i praktyków. Prowadzący mają jednak świadomość, że uczestnikami zajęć będą przede wszystkim osoby pochodzące z Polski, tym samym będą one prowadzone w sposób zrozumiały. Znajomość języka hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym nie jest więc wymagana, a jest to świetna okazja do jego nauki!

Szczegóły:

Data: 30.06 – 2.07.2022 r.

Miejsce: online

Cena: 500 zł studenci i absolwenci UG oraz aplikanci radcowscy i adwokaccy / 600 zł wszyscy pozostali

Zgłoszenia: sphl@ug.edu.pl

Wykłady będą prowadzone w języku hiszpańskim przez wykładowców akademickich, przedsiębiorców i praktyków. Szkolenie zakończone jest certyfikatem.

Współorganizator: UA – Universitat d’Alacant / Universidad de Alicante

Partnerzy: ICC Hiszpania, OIRP Gdańsk.

Patronat Honorowy: Ambasada Hiszpanii w Polsce

Poniżej zamieszczamy najważniejsze informacje dotyczące Szkoły Letniej, plakaty oraz program.

Aktualny program ES

Aktualny program PL