Strona główna

Solicitud Difusión del Primer Congreso Internacional de Ciberdelincuencia – Sevilla 2024

Publikujemy zaproszenie, które otrzymaliśmy od Dziekana Izby Adwokackiej Znamienitych Adwokatów w Sewilli, Óscar Fernández León:

Piszę do Państwa jako dziekan Izby Adwokackiej Znamienitych Adwokatów w Sewilli, Óscar Fernández León, aby podzielić się pionierską inicjatywą, którą organizujemy wspólnie z Uniwersytetem Pablo de Olavide w Sewilli: Pierwszym Międzynarodowym Kongresem ds. Cyberprzestępczości, który odbędzie się odbędzie się w Sewilli w dniach 2 i 3 maja 2024 r.

Wydarzenie to zrodziło się z potrzeby zmierzenia się z jednym z najważniejszych wyzwań naszej epoki: cyberprzestępczością. Wpływa nie tylko na bezpieczeństwo indywidualne, ale także przedsiębiorstw i rządów, co ma niebagatelny wpływ na gospodarkę światową. Z tego powodu przygotowaliśmy program obejmujący udział ponad 30 ekspertów o międzynarodowej renomie, którzy poprzez konferencje i komunikację będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami.

Sesje odbędą się w charakterystycznej siedzibie fundacji Cajasol w Sewilli, oferując wyjątkową okazję do wymiany pomysłów i aktualizacji wiedzy zawodowej w dziedzinie cyberprzestępczości. Ponadto, świadomi znaczenia dostępności, umożliwiliśmy udział zarówno osobiście, jak i online, gwarantując w ten sposób, że nikt nie przegapi tego wzbogacającego doświadczenia.

Na podstawie Izby Adwokackiej Illustrious Bar Association w Sewilli i Uniwersytetu Pablo de Olavide uważamy, że Państwa podmiot może odegrać kluczową rolę w rozpowszechnianiu tego wydarzenia wśród swoich partnerów, współpracowników lub członków. Jesteśmy przekonani, że udział Państwa i Państwa członków w Kongresie wzbogaci dyskusje i znacząco przyczyni się do walki z cyberprzestępczością.

Zachęcamy do rejestracji i udziału w Kongresie.

Po więcej informacji oraz szczegółów dotyczących programu i rejestracji zapraszamy na stronę internetową: https://congresociberdelincuencia.com/