Na początku maja ruszył pełną parą kolejny etap prac związanych z remontem siedziby OIRP przy ul. Artyleryjskiej 3s. W planach jest wykończenie 1. i 2. piętra budynku, na których powstaną przestronne sale na potrzeby zajęć na aplikacji radcowskiej oraz szkoleń organizowanych przez Izbę, a także montaż windy. Trzymamy kciuki za pracującą w pocie czoła ekipę budowlaną i liczymy, że prace zakończą się zgodnie z planem, a od początku przyszłego roku budynek będzie zaspokajał potrzeby lokalowe związane z działalnością naszego samorządu.
Dziekan OIRP
Michał Korwek













